Praca w Holandii od zaraz - Z GWARANCJĄ GODZIN NA UMOWIE!

inne

Praca Ostrowiec Świętokrzyski, Holandii Ostrowiec Świętokrzyski, zaraz Ostrowiec Świętokrzyski, GWARANCJĄ Ostrowiec Świętokrzyski, GODZIN Ostrowiec Świętokrzyski, UMOWIE! Ostrowiec Świętokrzyski

OPIS
Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849

dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji- żywność, kwiaty, cebulki kwiatowe, itp. - stawki od 11,52€ brutto/godzina

Opis stanowiska:

prace produkcyjne: pakowanie, sortowanie, układanie różnych produktów spożywczych
prace w magazynie
prace przy cebulkach kwiatowych
prace polowe - zrywanie kwiatów, plewienie, zbiory
prace w szklarni z warzywami i kwiatami

Wymagania:

motywacja
dostępność przynajmniej na miesiąc

Oferujemy:

stawki godzinowe od 11,52€ brutto
legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców w Holandii
ubezpieczenie holenderskie
dodatek wakacyjny, urlopowy i zmianowy
zakwaterowanie
codzienne darmowe dojazdy do i z pracy na terenie Holandii
pomoc polskiego koordynatora
cotygodniowe wypłaty na konto
możliwość wyjazdu w parze lub w większej grupie znajomych
wynagrodzenie zgodne z prawem holenderskim wg stawek wiekowych
terminy wyjazdów są elastyczne - w zależności od potrzeb kandydata

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV lub rejestrację na stronie internetowej.

MOŻLIWOŚĆ ODZYSKANIA PODATKU I UBEZPIECZENIA ZORG Z HOLANDII

Więcej informacji pod nr telefonu: 17 222 7824, 17 222 7137, 797046128, 690184833

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EURO PERSONNEL S.C. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 270

nr ogłoszenia: 17755